Türk Kültürü Araştırmaları Üzerine

9 Mart 2013

Türk Kültürü

Son zamanlarda internet ortamında neredeyse aradığımızı bulmak artık imkansız. Bu su içinde susuz kalmak gibi bir şey. Evet internet ortamında aradığımızı bulamıyoruz bulduklarımız ise ya kaliteli olmuyor ya da reklamlardan içeriğe ulaşmak için bin dereden su getiriyoruz  hatta bazen o kadar fazla reklam oluyor ki içeriği unutuyor linklerin bizi götürdüğü yere dalıp gidiyoruz. Daha sonra dönüp bakınca onca zaman geçirmiş ama aradığımıza ulaşamamış oluyoruz tabiri “varlık içinde yokluk çekiyoruz” işte tam bu nokta da sizin imdadınıza  kulturelbellek.com adında kurulmuş  bir web sitesi yetişiyor.

Neden Kulturelbellek.com?

Sade mi sade reklamsız mı reklamsız kısaca içeriği ön plana çıkartılmış bir internet ansiklopedisi. İçerikler son derece titiz araştırmalar ve çalışmalar sonucunda oluşturulmuş. Kısaca aradığınızı bulabileceğiniz bulduğunuzu okuyabileceğiniz okuduğunuzdan birşeyler anlayabileceğiniz bir platforum.

Kulturelbellek.com Ne Sunar?

Site Türk Kültürü Araştırmaları üzerine kurulmuş bir kültür sitesidir. İçinde Sanat Tarihi, Ünlü Biyografiler, Halk Bilimi ve daha bir çok konu üzerine  her türlü içeriği bulabilirsiniz.

Kısaca aradığınızı bulabileceğiniz bulduğunuzu okuyabileceğiniz okuduğunuzdan bir şeyler anlayabileceğiniz bir platforum.

Siteyi ziyaret etmek isitiyorsanız sizi şöyle alalım.  www.kulturelbellek.com

KPSS Makaleleri - (pdf)

Bu konu içerisinde pdf halinde derlenmiş kpss makalelerini bulabilirsiniz. Hızlı arama için ctrl+f ile arama yapabilirsiniz. Akvaryum Tek...… Devamını oku

E-okul , mebbis fotoğraf Küçültme Programı

10 October 2014 tarihinde yayınlandı.